sklep,

w którym urządzisz

każdy ogród

wyposażenie ogrodów:

Chemia do myjek:

CarMax

logo CarMax

CarMax

 • Opis

  Środek alkaliczny o szerokim zakresie stosowania, charakteryzuje się wysoką skutecznością działania

 • ze względu na swoją charakterystykę i możliwość stosowania w roztworach o różnym stężeniu zalecany do częstego mycia karoserii pojazdów mechanicznych, osobowych, terenowych, busów itp. Unikać stosowania środka na nagrzanych i nasłonecznionych miejscach!

Tan Car

logo Tan Car

Tan Car

 • Opis

  Silnie pieniący alkaliczny preparat do częstego mycia karoserii pojazdów mechanicznych. Dzięki unikalnej recepturze charakteryzuje się wysoką skutecznością działania. Doskonale usuwa brud, kurz i inne zabrudzenia drogowe. Należy unikać stosowania środka na nagrzanych i nasłonecznionych miejscach.

Super Green Specjal

logo Super Green Specjal

Super Green Specjal

 • Opis

  Środek alkaliczny o szerokim zakresie stosowania, zalecany do mycia pojazdów mechanicznych, ciężarowych, specjalnego przeznaczenia, pojazdów i urządzeń budowlanych i rolniczych mocno zabrudzonych, tworzy na mytej powierzchni ochronną, lśniącą warstwę, charakteryzuje się wysoką skutecznością działania. Unikać stosowania środka na nagrzanych i nasłonecznionych miejscach!

Truck Clean

logo Truck Clean

Truck Clean

 • Opis

  Skoncentrowany silny środek alkaliczny o szerokim zakresie zastosowania, przeznaczony do mycia skrajnie zabrudzonych powierzchni twardych, odpornych na alkalia, możliwość wykorzystania do mycia pojazdów, maszyn i urządzeń w przemyśle motoryzacyjnymi ciężkim, a także w rolnictwie, charakteryzuje się wysoką skutecznością. Unikać stosowania środka na nagrzanych lub nasłonecznionych powierzchniach!

Copyright e-gardenia 2008

Created by www.pabisiakstudios.com